Home Moderní přístupk tradičním hodnotám

-Velikost
textu
+

Recycling

Společnost ZENERGO Recycling si za dobu své existence prošla velkými změnami, kde na začátku byla myšlenka pomoci v recyklaci plastů a zabránit zbytečnému spalování materiálů, které se dájí použít. Nazýváme to „ Recyklace na druhou“

Pořídili jsme 3 samostatná separační zařízení a naše „Popelka“ mohla začít fungovat. Za první rok jsme vyzkoušeli cca 150 různých mixů materiálů a hledali diamant, kterému se budeme věnovat. Aktuálně zpracováváme z 95 % PET Flakes a Fines.

Po náročných začátcích typu malých násypek a špatné rychlosti šneků jsme vše postupně vylepšili a zdokonalili a zvládáme zpracovat velké množství materiálu.

Aktuálně můžeme nabídnout jak separaci materiálu ve službě, tak odkup materiálů, které si vytřídíme a prodáme po vlastní ose.  Zabýváme se tříděním plastového granulátu a drtí, kdy mimo barevné a statické separace nemagnetických i magnetických kovů, dokážeme separovat i různorodý materiál o stejném barevném složení. např. PE/ABS. Umíte materiály i pouze přesít a odstranit malou frakci se kterou mívají někteří zákazníci problém.

Všechny naše materiály dáváme do nových BigBags s označením ZENERGO RECYCLING, čímž nejenom předcházíme kontaminaci materiálu, ale BigBags nás i reprezentují.

V roce 2021 byla vybudována nová hala, ve které vylepšíme pracovní podmínky pro stroje a provedeme další zdokonalení a zlepšení separace, mezi které například patří vysoušení materiálu.

Naši největší obchodní partneři jsou kromě České republiky, také ze Slovenska, Polska, Rakouska, Maďarska, Německa, Italie a Velké Británie.  Při naší obchodní síle dále poskytujeme nákup a prodej materiálů mezi státy EU.


Máte dotaz?

Napište nám Vaše přání, nabídku nebo dotaz. Budeme reagovat v co nejkratší době.

ZENERGO a.s.

Sídlo společnosti: Čejč 61, 696 14 IČ: 29269661 DIČ: CZ29269661

+420 608198895

info@zenergo.cz